DISKVALIFIKACIJA ZBOG DALILE- SUKOB IZMEĐU DVA ZADRUGARA ESKALIRAO ZBOG NJE: A evo šta je ona uradila(VIDEO)

Foto: Youtube printscreen/Zadruga official
Javnost osudila postupak.
Filip Car i Mensur Ajdarpašić su se noćas žestoko posvađali, a potom i potukli, a sada društvenim mrežama kruži snimak koji objašnjava početak sukoba.
Naime, Dalila Dragojević se zapravo prva posvađala sa Mensurom, pale su teške riječi i vrijeđanja porodica, a kako fanovi rijalitija smatraju, Dalila je zapravo ta koja je željela da se njen bivši dečko Car i Mensur potuku, a potom da jedan bude diskvalifikovan.

Foto: Instagram prinscreen/heavycur_zadruga1
Za ovakve namjere ipak ne postoje dokazi, nijedan od njih dvojice nije ni kažnjen diskvalifikacijom, a kako je izgledala svađa Mensura i Dalile možete pogledati na snimku ispod, pa procijeniti sami koji je njen cilj bio: